Blackberry PRIV

Priv Güvenli akıllı telefon ve üstelik androit işletim sistemli...

BlackBerry PRIV ™ Android ™ ve uygulamalar ile beklediğiniz her şeyi bir araya getiriyor. Bu bir slayt-out klavye, Schneider-Kreuznach® sertifikalı kamera ve Android için en iyi entegre mesajlaşma deneyimini sunuyor. Eklenen yeni özellik ile güvenliğinizin risk altında olduğunda bilmenizi sağlar, böylece kolayca gizliliğinizi artırmak için harekete geçebilirsiniz.

Blackberry Priv her iki dünyanın en iyisi.

PRIV fikir paylaşımı ve daha hızlı, daha kolay insanlarla bağlantı kurmak için Android platformu ile inanılmaz özellikler getiriyor. Dünyanın en popüler mobil işletim sistemi ile birlikte, her iki dünyanın en iyisi.

Her iki klavyeside mükemmel....

PRIV size sanal bir klavye ya da hız ve doğruluk için bir fiziksel klavye arasında seçim özgürlüğü verir. Ekran alanını genişletmek ve tam fiziksel klavyeyi ortaya çıkarmak için açık kaydırıcıyı oturtun. Ve, kolayca özelleştirilebilir kısayollar başlatmak için düğmelerini programlayın.

          Göz kamaştırıcı fotoğraf kalitesi

                         PRIV kamera en az çaba ile profesyonel görünümlü fotoğraflar sunmak için tasarlanmıştır.                
                         Schneider-Kreuznach tarafından onaylanmış bir 18 MP çift flaşlı kamera, ile, yaygın profesyonel DSLR fotoğraf makinelerinde bulunan teknolojiler entegre.