BlackBerry z30

BBM İle İletişimin Ayrıcalığını Yaşayın

BBM™ Video2 i ile yüz yüze görüşebilir, ekranınızı anında paylaşabilirsiniz. Blackberry Z30 5” geniş ekran boyutu, Blackberry Natural ses teknolojisi ile çok daha gerçek ve canlı renklerde görüntülü görüşme yapabilirsiniz.

En Önemli Mesajlara, En Önemli İnsanlara Hızlıca Odaklanın

Tek bir alanda tüm mesajlarınıza ulaşma imkanı. BlackBerry® 10 OS sizin neye ihtiyacınız olduğunu ve akıllı telefonunuzu nasıl daha kolay kullanabileceğinizi biliyor. BlackBerry® Priority Hub uygulaması ile önemli mesajlarınızı ayrıştırabilir ve kolayca odaklanabilirsiniz. Tüm mail eklerini tek bir alanda görüntüleyebileceksiniz.

Mükemmel Sunumunuz Anında Geniş Ekranda

Mikro HDMI kablo ile Blackberry Z30’u ekrana bağlayın ve sunumunuzu kolaylıkla geniş ekranda deneyimleyin. Miracast özelliği ile büyük bir etki yaratın. Blackberry Z30 ile yaratıcılığınızı en iyi teknoloji ile destekleyin.

          İş Yaşamınızdaki En Büyük Yardımcınız: Yazın, Ekleyin, Paylaşın!

                        Microsoft Word, Excel ve PowerPoint dosylarını 5” geniş ekranda görüntüleyin ve ekleyin. Documents To Go™ uygulaması ile dosyalarınızın formatıyla istediğiniz gibi oynayın.
                        Onunla dosyalarınıza yalnızca ulaşmayacak aynı zamanda üzerlerinde çalışabileceksiniz. En büyük yardımcınız hep yanınızda yeni Blackberry Z30