Blackberry Classic

Gücünüz Bir Üst Seviyede

Blackberry 10 performansını keşfedin. Bildiğiniz klasik Blackberry klavyesi ile kolay ve hızlı kullanım. Blackberry Classic ile hayal bile edemeyeceğiniz performansı deneyimlemeye hazır olun. 3,5” ekran boyutu, 16 gb dahili hafızası ve 8 megapiksel kamerası ile Blackberry Classic’te alıştığınız Blackberry deneyimini çok daha iyisi ile yaşayacaksınız.

Tüm Mesajlar Tek Bir Yerde

BlackBerry® Hub ile tek bir alanda tüm mesjalaşmalarınızı kontrol edebileceksiniz. Email, sms, BBM™, aramalar, sosyal medya ve çok daha fazlası tek bir alanda. Gelen tüm bildirimleri tek bir alanda görebilecek ve bu alanı kendinize özel olarak ayarlayabileceksiniz. Önemli mesajlar ve mail leri bir arada görün, hiçbir noktayı kaçırmayın. 22 saate kadar süren pil ömrü ile asistanınız hep yanınızda. Toplantılarınız, önemli mail leriniz yazışmalarınız, artık kontrol altında. Blackberry Classic Assistant programı ile ihtiyacınız olan her şeyi kolayca programlayacaksınız. Yeni kişisel asistanınız sizi o kadar iyi tanıyacak ki arabaya bindiğinizde bluetooth ile telefonunuza bağlandığınızda telefonunuzu kullanamayacağınız anlar ve yalnızca ekranı gözleriniz ve handsfree olarak kullanmanıza olanak sağlar.

Daha Hızlı Ve Daha İyi İnternet Deneyimi

Yeni Blackberry 10 web browser inanılmaz hızlı ve güzel. Favori internet sitelerinize çok daha hızlı ulaşabilecek ve giriş yapabileceksiniz. Yeni Blackberry Classic ile beklerken daha az vakit, eğlenirken daha çok vakit harcayacaksınız.

  • İşletim Sistemi : BlackBerry 10.3 OS
  • İşlemci Kapasitesi : 1.5 GHz Dual Core
  • RAM Kapasitesi : 2 GB RAM
  • Dahili Hafıza : 16 GB
  • Ön (Selfie) Kamera : 2.0 Megapixel
  • Mobil Bağlantı Hızı : 4.5G
Satın Al
Blackberry Classic Video